Brylant Polskiej Gospodarki i Gepard Biznesu 2019

Zostaliśmy wyróżnieni przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2019 i XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019.

AGROBAZA Sp. z o.o. Sp. k. rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2016-2017 wyniosła w jej przypadku 125,7 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2019. Wartość rynkowa w marcu 2019 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 13 mln zł, co dało jej tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019.

Spółka AGROBAZA kontynuuje działalność powstałej 1 czerwca 2001 roku firmy PPHU ” Agro-Baza” Waldemar Misiak. Oferuje usługi budowlane najwyższej jakości. Posiada własną hurtownię materiałów budowlanych (oddziały w Mielcu i Czerminie).

Firma wciąż się rozwija i unowocześnia metody działania. Imponujący park maszynowy i doświadczona kadra pracownicza pozwala na sprawną realizację zlecanych prac. Zdobyła to, co najważniejsze w branży budowalnej – zaufanie klientów. Kontrahenci traktują firmę jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. AGROBAZA to jedna z najprężniej działających firm budowlanych w regionie.

Oferuje kompleksową realizację obiektów budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa, w tym:

·         budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych w pełnym zakresie robót wraz z infrastrukturą zewnętrzną

·         budowę, remonty i modernizację obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych

·         budowę, remonty i modernizację obiektów użyteczności publicznej

·         budowę obiektów handlowo – usługowych

Oferuje pełną gamę świadczeń wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami we wszystkich fazach realizacji projektu: począwszy od zaprojektowania, poprzez pozyskanie stosownych zezwoleń, realizację prac budowlanych, aż do oddania inwestycji do eksploatacji. W trosce o jakość usług współpracuje z czołowymi dostawcami wysokiej jakości materiałów posiadających atesty i certyfikaty spełniające wymogi aktualnych norm bezpieczeństwa.

Dysponuje wysokiej klasy fachowcami z długoletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Posiada własny, specjalistyczny sprzęt budowlany, dzięki któremu może sprawnie i terminowo realizować powierzone jej zadania.