GENERALNE WYKONAWSTWO

Agrobaza Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Janusza Korczaka, 39-300 Mielec 8
Biuro Agrobaza
Tel. 17 717-52-57 w. 20
Email: biuro@agrobaza.pl
Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

Zdobyliśmy to co najważniejsze w naszej branży – zaufanie klientów. Kontrahenci traktują nas jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. Spółka Agrobaza to najprężniej działająca firma budowlana w regionie.

Oferujemy kompleksową realizację obiektów budowlanych w systemie Generalnego Wykonawstwa w obszarze budownictwa ogólnego, w tym: budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, handlowych i usługowych, budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków produkcyjno-magazynowych oraz budynków inwentarskich. Działalność naszej spółki oparta jest na czterech zespołach realizujących inwestycję.

Zespół przedstawicieli handlowych ds. materiałów budowlanych

Zespół ds. przygotowania inwestycji

Zespół koordynujący realizację inwestycji

Zespół kierowników budów

Dlaczego my?

Dysponujemy wysokiej klasy fachowcami z długoletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Posiadamy własny, specjalistyczny sprzęt budowlany, dzięki któremu możemy sprawnie i terminowo realizować powierzone nam zadania. Naszym Klientom oferujemy pełną gamę świadczeń wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami we wszystkich fazach realizacji projektu: począwszy od zaprojektowania, poprzez pozyskanie stosownych zezwoleń, realizację prac budowlanych, aż do oddania inwestycji do eksploatacji.