Żłobek, Połaniec

Opis Inwestycji

W roku 2014 wykonaliśmy zadanie polegające na budowie i wyposażeniu żłobka „Kraina Malucha” przy ul. Madalińskiego 1 w Połańcu.

Zakres prac to m. in. roboty przygotowujące teren pod budowę, roboty ziemne, budowlane w zakresie obiektów służb ratunkowych i budowy przedszkolnych obiektów budowlanych, remontowe i renowacyjne, roboty instalacyjne elektryczne i roboty instalacyjne wodno – kanalizacyjne oraz sanitarne, prace tynkarskie, wykonanie posadzki, stolarka zewnętrzna, ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z wyprawą elewacyjną, prace glazurnicze, montaż osprzętu i na koniec wyposażenie (biały montaż, meble, zabawki, sprzęt elektroniczny).

Do dyspozycji maluchów są piękne, nowoczesne sale, miniaturowe stoliki, krzesełka, łóżeczka i kolorowe zabawki, a przede wszystkim profesjonalna opieka. Co ciekawe każdy oddział jest w innej kolorystyce, a sale mają dobrą wentylacją i nasłonecznienie, jak również wykończenie wewnętrzne i zewnętrzne zostało dostosowane do potrzeb dzieci. W budynku mieszczą się sale zabaw i sypialnie oraz zaplecze sanitarne dla dzieci, pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym, pomieszczenie techniczne, administracyjne, ogólnodostępne sanitariaty, szatnia dla dzieci oraz inne pomieszczenia niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania.